Fällbord 1800-tal
2014-01-29
226418
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, mahogny, oval skiva, svarvad tredelad pelarfot, höjd 64, 65x44 cm
Smärre ytskador, sprickor