Fat Kina Qianlong dekor i underglasyrblått
2014-02-04
226400
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 32 cm, STEKFAT, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, 35x41 cm
Lagning