Max Book färglitografi
2014-01-28
226383
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOOK, Max (född 1953): Komposition, signerad och daterad Max Book 90, EA II/XV, färglitografi, 50x70 cm