Sybord 1800-tal
2014-01-28
226362
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD, 1800-tal, orientalisk stil, inläggningar med pärlemor, höjd 73, 33x49
Skador