Spelbord 1800-tal
2014-01-27
226315
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-talets slut, mahognyfanér, inredd med spelplan, höjd 80, 88x44 cm, marker medföljer
Smärre slitage