EWK tuschlavering
2014-01-27
226276
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Julfirande, signerad och daterad EWK 73, tusch, bladmått 36x51 cm, oramad