Öronlappsfåtölj
2014-01-27
226265
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädsel från det engelska textilföretaget GP Baker för Svenskt Tenn
Benen med bruksslitage