Angelica Wiik färglitografi
2014-01-27
226258
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WIIK, Angelica (född 1960): Kafferep, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 57,5x32 cm