Arthur Bianchini oljemålning
2014-01-26
226128
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIANCHINI (1900-tal) : Flicka med blommor, signerad, olja på duk, 60x79 cm