Aarup Jensen oljemålning
2014-01-26
226127
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JENSEN, Aarup (Danmark, 1906-1956): Hamnbild, signerad, olja på duk, 93x135 cm
Smärre dukskador