Jan Naliwajko färglitografi
2014-01-26
226126
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Ängel, signerad, färglitografi, 217/360, 71x60 cm