Stig Lindberg färglitografi
2014-01-26
226080
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDBERG, Stig (1916-1982): Figurscen, signerad Stig L, färglitografi, 271/325, färglitografi, 40x32 cm