Orientmatta
2014-02-01
226060
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ORIENTMATTA, Turkmen, Tekke, ca 173x123 cm
Hål, slitage, lagningar, fläckar