Skulptur i brons
2014-01-25
226044
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, brons, otydligt signerad Co...?, man med stegrande häst, höjd 28 cm
Tyglarna med skador