Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, brons, otydligt signerad Co...?, man med stegrande häst, höjd 28 cm
Zustandsbeschreibung
Tyglarna med skador
226044
2014-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner