Michel Margueray oljemålning
2014-01-25
226037
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MARGUERAY, Michel (1938): "La Lieutenance", signerad Margueray, olja på duk, ca 60x81 cm