Sideboard engelsk stil
2014-01-25
226033
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD med intarsia, England, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, höjd 93, 151x58 cm
Slitage, nyckel saknas, smärre fanérskador