Karl Axel Pehrson litografi
2014-01-25
225965
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Skalbaggar, signerad KA Pehrson 85, 186/385, litografi, 27x34