Snapplåsgevär
2014-01-23
225946
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNAPPLÅSGEVÄR, Balkan, pipa med smedstämplar på kammarstycket, helstock med dekorerade järnbeslag, längd 176 cm
Skador delar saknas