Axel Lind oljemålning
2014-01-24
225940
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LIND, Axel (1907-1984): Kustbild med båtar, signerad Axel Lind, olja på duk, 76x65 cm