Bengt Lindström färglitografi
2014-01-24
225928
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 95/99, färglitografi, blindstämpel Edition du Damier, bladmått 76x54 cm