Ikon Ryssland
2014-01-24
225908
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-talets slut, ca 22x17x5 cm
Smärre slitage, senare bemålad/renoverad