Wifredo Lam litografi
2014-01-25
225904
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAM, Wifredo (Chile, 1902-1982): Komposition, signerad och numrerad, 15/60, färglitografi, 33x49 cm