Karmstolar gustaviansk stil
2014-01-24
225872
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålade, stoppade sitsar i armlän samt ryggstöd, dekor i form av fleuroner samt kannelerade ben
Slitage, skada i klädsel, färgbortfall