Nils Kölare färgserigrafi
2014-01-24
225801
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930-2007) (3): Komposition, signerad och daterad, färgserigrafi, 60x45, 79x63, 79x59 cm
En med dedikation, nålstick, hanteringsveck