Hugo Öfverström olja på pannå
2014-01-24
225788
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73): Hamnmotiv, signerad H. Öfverström, olja på pannå, 30x36 cm