Oljemålning slädparti
2014-01-24
225786
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Släde med oxar, otydligt signerad Kl. An.och daterad 64, olja på duk, 34x26 cm