Nils Kölare akryl på duk
2014-01-21
225563
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad Nils Kölare, signerad och daterad Kölare -78, akryl på duk, 59x79 cm
Smärre tryckskador, märken