Lennart Aschenbrenner färglitografi
2014-01-21
225504
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -86, 325/330, färglitografi, 43x62 cm