Byrå 1700-tal
2014-01-21
225469
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BYRÅ, Frankrike, Louis XVI, 1700-tal, fanérad i valnöt, mässingsbeslag med fleuroner, intarsiadekor, höjd 80, 93x52 cm
Maskstunget, slitage, sprickor