Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
TYNELL, Märtha (1865-1930): Venedig, signerad M. Tynell, olja på duk, ca 67x120 cm
Smärre färgbortfall, obetydliga nålstick
225457
2014-01-21