Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) Pokal samt Komposition, signerade CFR, ea, etsningar, rammått 54x39 cm resp 44x37 cm
Hanteringsveck i marginalen
225445
2014-01-21