Vaser ostasiatiska brons
2014-01-21
225443
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER med hänklar, 1 par, brons, ostasiatiska, 1900-tal, dekor av fåglar och blommor, höjd ca 41 cm
En med skadad fotring, bucklor, lagningar