Maj Bring oljemålning
2014-01-24
225424
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BRING, Maj (1880-1971): Blomsterstilleben, signerad och daterad Maj Bring 13, olja på duk, 80x70 cm
Obetydligt färgbortfall