Brasställ
2014-01-20
225404
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRASSTÄLL, 1900-talets andra hälft, mässing och zinkplåt, bredd 72 cm
Bucklor