Ulf Wahlberg färglitografi
2014-01-21
225400
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): 2 st., Kompositioner, signerade Ulf Wahlberg, litografier, varierade mått