Gustaf Magnusson oljemålning
2014-01-21
225392
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MAGNUSSON, Gustaf (1890-1957): Utsikt mot Stadshuset, signerad och daterad Gust Magnusson 1952, olja på pannå, 61x50 cm