George James Knox akvarell
2014-01-20
225352
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNOX, George James (1810-1897): Hund vid grindstugan, signerad, akvarell med täckvitt, 20x31 cm