Wiking Svensson oljemålning
2014-01-20
225306
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Wiking (1915-1979): "Vem", samramad triptyk, signerad och daterad 1966 a tergo, olja på duk, 26x59 cm