Birger Ljunguist blandteknik
2014-01-20
225305
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): Flickebarn i profil, signerad och daterad 1948, blandteknik, ca 14,5x12 cm