Anders Palmér oljemålning
2014-01-20
225290
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Landskap, signerad Palmér, olja på duk, 115x135 cm