"La belle Gabrielle IV" signerad P G Thelander
2014-01-20
225281
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): "La belle Gabrielle IV", signerad och numrerad P G Thelander 17/30, handkolorerad etsning, 49x64 cm
Något gulnat