Klubbat för:
4 400 SEK
6 000 SEK
CARUNCHO, Luis (Spanien 1929-2013): Komposition, signerad Caruncho, olja på duk/pannå samt bemålade trädetaljer, 127x91 cm, ram i mässing och krom
225257
2014-01-19