Oljemålning flickporträtt
2014-01-19
225239
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTÄR, 1800-tal, Flickporträtt, olja på duk, 41x33 cm
Lagningar, krackeleringar