Bordspendyl och kandelabrar 1800-tal
2014-01-19
225200
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSPENDYL, KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, förgylld brons och vit marmor, bordspendylens höjd 43, kandelabrarnas höjd 30 cm