Lennart Gram oljemålning
2014-01-19
225165
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRAM, Lennart (1910-1996): Flicka med häst, signerad och daterad Gram 194?, olja på duk, 72x60 cm