Målning 1800-tal
2014-01-19
225124
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sjöbod, osignerad, olja på duk, 30x36 cm
Dukhål