Byrå i rokokostil
2014-01-18
225066
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, rokokostil, beslag i mässing, 3-lådig, skiva i marmor, höjd 79, 89x48 cm
Smärre fanérskador