Oljemålning 1800-tal
2014-01-18
225019
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets början, olja på duk, ca 50x76 cm
Uppfodrad på pannå