Ljusstakar empire
2014-01-18
224967
| Klubbat belopp | 9 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, förgylld brons, höjd 24 cm
Bristningar och lagningar