Erland Cullberg färglitografi
2014-01-20
224948
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, 75/110, färglitografi, 66x47 cm